Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünler
Eğitimler
Basında Biz
İletişim
EĞİTİM KİTABI
Basic Cleaner
Basic Hydro
Body Care
Cutanova
Body Care Ampul
Intensıve seri es
Nanocare
Professional
Basic Cleaner Gruppenbild
YAĞLI VE AKNELİ CİLTLER İÇİN BAKIM SERİSİ Bu seri ürünleri içeriğinde ki akıllı etken madde konsepti ile cildin fazla yağ üretimini dengeleyerek ve tedavi sürecini aktif şekilde destekleyerek akneli ve yağlı ciltlerin kuruma problemi yaşamadan sağlıklı cilt fonksiyonlarını geri kazanmalarını hedeflemektedir. Bu özel seri ile yeniden pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cilt… PURITY GEL Akneli ve iltihaplanmaya meyilli ciltler için hijyen sağlayıcı ve aynı zamanda sakinleştirici temizleme jeli. TONIC Akneli ciltler için içeriğindeki özel etken maddeler ile arındırıcı tonik. BALANCE GEL Aloe Vera ve Hamamelis içeriği ile cildin yağ dengesini sağlayan, gündüz ve gece için özel bakım jeli. PROTECTIVE CREAM Aloe Vera ve Hamamelis içeriği ile yağ bezlerinin fonksiyonlarını düzenleyen, gündüz ve gece için özel bakım kremi. CREAM PEELING Duru bir cilt için Jojoba mum tanecikleri içeren hassas peeling. ANTISEPT Lokal olarak sivilcelerin üzerine uygulanan kurutucu jel. Günde bir iki kere sivilcelerin üzerine uygulanması tavsiye edilir. CLEAR UP FOAM Akneli veya akneye meyilli tüm yüz ve vücut kullanımı için antibakteriyel etkili köpük-krem.
Basic Hydro Gruppenbild
TÜM CİLTLER İÇİN TEMEL BAKIM SERİSİ Cildiniz için tıpkı bir şelale gibi… Sağlıkla ışıldayan ve dupduru bir cilt için vazgeçilmezimiz, NEM… BASIC HYDRO serisi özel içerikleri ve allerji yapmayan etken maddeleri ile günümüz hanımlarının ciltlerinin tüm ihtiyaçlarını optimum düzeyde karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu serinin ürünleri cildin doğal fonksiyonlarını destekleyerek, yeniden sağlıkla ışıldamasını sağlar. CLEANSER Bu hafif kıvamdaki temizleme sütü kiri, yağ fazlasını ve makyaj artıklarını cildinizden yumuşak bir şekilde arındırır. TONIC Nemlendirici ve sakinleştirici CLEANSER ile temizlenmiş cildinizi ferahlatır, suyun kireç kalıntılarını cildinizden arındırır. DAY CREAM Cildin nem deposunu dengeleme ve Elastin içeriği ile cildinizi olumsuz çevre şartlarından mükemmel şekilde koruma özelliği taşıyan gündüz bakım kremi. NIGHT CREAM Jojoba yağı ve protein içeriği ile cildin kendi onarım ve yenilenme sürecini destekleyen gece bakım kremi. TRIPLE AQUA BOOSTER Liposom ve Hiyaluronik Asit içeriği ile cildiniz için uzun süreli ferahlatıcı etkili, yoğun nemlendirici jel. CREAM ACTIVE Onarıma ihtiyaç duyan yıpranmış ciltler için özel bakım kremi. EYE CONTOUR GEL Hassas göz çevresi için yağsız, nemlendirici ve dağılma yapmayan göz bakım jeli. EYE MAKE UP REMOVER Hassas göz çevresi makyajını yumuşak bir şekilde temizlemenize yardımcı olur.
Dr. Rimpler Body Care
VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ Dr. RIMPLER Vücut bakım serisi size her sabah güne taze bir enerji ile başlamanız ve günü aynı tazelikle tamamlamanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri sunmaktadır. BODY PEELING İpeksi bir cilt için , tüm vücut için ölü hücreleri arındırıcı peeling. BODY LOTION CLASSIC Yumuşacık bebek gibi bir cilt için vücut nemlendirme losyonu. RIMCELL AMPOULE (Sellülit oluşumuna karşı özel ampul) İçeriğindeki yosun ve at kestanesi özleri ile onarıcı ve toparlayıcı özel vücut bakım ampulü. Kan dolaşımı olumlu yönde etkileyerek hücrelerin oksijen ile daha iyi beslenmesine olanak sağlar. Bu şekilde portakal kabuğu görüntüsünün azalmasına yardımcı olur. HAND CREAM Yıpranmış ve kurumuş elleriniz için yoğun bakım kremi. DEO CREAM Gözenekleri kapatmadan terlemeyi azaltarak gün boyu taze ve fresh kokmanızı sağlayan deodorant içerikli krem.
Cutanova Gruppenbild
HASSAS VE ÖZEL BAKIMA İHTİYAÇ DUYAN CİLTLER İÇİN ÖZEL SERİ Yıpranmış, hassas ve özel bakıma ihtiyaç duyan cildinizi şımartın… Yıllar geçtikten sonra bile bakımlı ve güzel bir cilde sahip olmak istemez misiniz? Bu ancak doğru bakım ürünlerinin uzun yıllar bilinçli bir şekilde kullanılması ile mümkündür. Yüksek etkili , onarıcı etken maddeler ve parfüm - saklama maddeleri içermeyen tamamen doğal içeriği ile CUTANOVA serisi sizin için en uygun onarıcı ve yenileyici bakımları evinizin konforunda uygulama şansı tanımaktadır. CLEANSER SENSITIVE Yıpranmış ciltler için yumuşak dokusu ve zengin içeriği ile cilt temizleme sütü. CLEANSING CREAM Papatya içerikli ve cildi kurutmayan bu köpüren temizleme kremi özellikle yıpranmış ve özel bakıma ihtiyaç duyan ciltlerin günlük temizliği için idealdir. TONIC SENSITIVE Yıpranmış ve hassas ciltler için özel olarak geliştirilen bu tonik cildinizi ferahlatır, sakinleştirir. HYDRO GEL SENSITIVE İçeriğinde ki doğal bitki özleri ve liposomlarla yoğun nemlendirici jel krem. Traş sonrası sakinleştirici özelliği ile bakımına önem veren beylerin ciltleri için de idealdir. CREAM HYDRO SENSIBEL Özellikle hassas ciltler için özel bakım kremi. Renklendirici maddeler ve parfüm içermez. CREAM HYDROVITAL Yoğun E Vitamini ve bitkisel yağ içeriği ile kuru ve yıpranmış ciltler için özel bakım kremi. CREAM PHOTO SYMBIOTIC Yaşlanma karşıtı modern etken madde içeriği ile karma ve yıpranmış ciltler için onarıcı bakım kremi. İçeriğindeki güneş koruma filtresi ile olumsuz çevre şartlarından cildinizi optimum şekilde korur. CREAM NUTRIVITAL Protein, vitamin ve enzimlerden oluşan yoğun bitkisel yağ içeriği ile cildi onarıcı krem. Cilt yenilenme sürecini destekler. CREAM RUTIVITAL İçeriğinde ki özel etken maddeler ile hassas ciltleri sakinleştiren ve kızarıklığa karşı etkili krem. CREAM EYE CONTOUR Göz çevresindeki kırışıklıklar için kolejen içerikli özel göz bakım kremi.
Dr. Rimpler Body Care Ampul
Zaman zaman cildimiz acil desteğe ihtiyaç duyar, özellikle de olumsuz çevre faktörlerinin ve stresin etkisindeyken… İşte tam bu noktada Dr RIMPLER ampulleri her cilt tipinin ihtiyacını karşılamaya yönelik etken madde rezervleri ile devreye girer ve cildimize ihtiyacı olan en ideal çözümü sunar. 7 farklı çeşitte ki ampullerimizden size en uygun olanını Güzellik Uzmanımızla birlikte seçin ve cildinize ihtiyacı olan özenli bakımı sunmanın tadını çıkarın… REPAIR FLUID (Onarıcı ampul) Yıpranmış ve olgun ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan onarıcı ve canlandırıcı bakım ampulü. Hücre yenilenme hızını artırır, yüz hatlarında ve kırışıklıklarda toparlanma sağlar. HYDRO FLUID (Nemlendirici ampul) Kuru ve nemsiz kalmış ciltler için yoğun nemlendirici ampul. VITAMIN OIL FLUID (Dengeleyici ve yenileyici ampul) İçerğinde ki A,D,E ve K Vitaminleri ile yorgun ve kuru ciltlere ihtiyaç duyduğu yenilenmeyi sağlar. Özellikle hücre yenilenmesini daha hızlı seyrettiği gece saatlerinde kullanımı tavsiye edilir. Cildin yağ dengesinin ayarlanmasına katkısı vardır. VITAL FLUID (Canlandırıcı ampul) İçeriğindeki uyarıcı etken maddeler yardımıyla cildi yeniden canlandırır. Düzenli kullanımda cildin erken yaşlanmasının önüne geçilmiş olur. SENSITIVE FLUID (Sakinleştirici ampul) Bu hafif yapıda ki ve serinletici ampul içeriğinde ki aktif maddeler sayesinde hassas, ve gergin ciltleri rahatlatır. COUPEROSE FLUID (Güçlendirici ampul) Bu ampul çok hassas ve kılcal damarların cilt yüzeyine yakın olduğu ciltler için özel olarak tasarlanmıştır. İçeriğindeki Arnika özü bölgesel olarak kılcal damar sirkülasyonunu artırarak bu bölgedeki birikimin atılmasını böylece cildin dengelenip sakinleşmesini sağlar. Sabah ve akşamları nemlendiricinizin altına uygulayınız. DECOLLETE FLUID (Dekolte için toparlayıcı ampul) Boyun ve dekolte bölgesi için özel olarak tasarlanmış olan bu ampul cilt tarafından mükemmel şekilde emilir.Boyun ve dekolte bölgesinde ki cildi toparlar, sıkılaştırır
Intensıve seri es
Derinlemesine bakım ve uzun süreli etki için serumlarımız… SERUM NANOREPAIR Q10 Yıpranmış ve olgun ciltler için yaşlanma etkilerine karşı Q10 içerikli yoğun bakım serumu No 1- REGENERATING CONCENTRATE Yapılandırıcı ve onarıcı etkileri ile sağlıklı cilt fonksiyonlarının yenilen kazanılmasını hedefleyen onarıcı bakım serumu. No 2- MOISTURIZING CONCENTRATE Kuru ve hassas ciltler için özel bakım serumu. No 3- VITAMIN-OIL CONCENTRATE Yıpranmış ve olgun ciltler için gece bakım serumu. Gece boyunca cildimizde devam eden onarım sürecini destekler. No 4- VITALIZING CONCENTRATE Doğal cilt fonksiyonlarını destekleyici, yağ içermeyen, canlandırıcı serum. No 5- HYPO SENSITIVE CONCENTRATE Hassas ciltler için sakinleştirici özel bakım serumu. Özellikle bölgesel hassasiyetlerde, depilasyon işlemi sonrasında da tavsiye edilir. No 6- ANTI REDNESS CONCENTRATE Çok hassas ve kızarıklığa meyilli ciltler ciltler için özel bakım serumu. Uygulandığı bölgede kılcal damar sirkülasyonunu hızlandırarak kızarıklığı azaltır. No 7- DECOLLETE FIRMING CONCENTRATE Boyun ve dekolte bölgesinde ki kırışıklıklar için toparlayıcı ve onarıcı bakım serumu. No 8- CLARIFYING OIL CONCENTRATE Cilt içinde ki yağın kuruması ve katılaşarak sağlıklı bir şekilde dışarı atılamaması sonucunda ortaya çıkan cilt problemlerinin ve pul pul olmuş cilt görünümünün ortadan kaldırılmasına yönelik arındırıcı serum. No 9- AHA CONCENTRATE %15 Yıpranmış, olgun, akneli ve özel bakıma ihtiyaç duyan ciltler için %15 meyve asit (AHA) içerikli serum. AHA hem cilt yüzeyinin ölü hücrelerden ve kirlerden arınmasını sağlar hem de cildin doğal dengesini korumasına yardımcı olur. Güzellik uzmanı tarafından uygulanması tavsiye edilir. No 10 - AHA CONCENTRATE %25 Yıpranmış, olgun, akneli ve özel bakıma ihtiyaç duyan ciltler için %25 meyve asit (AHA) içerikli serum. AHA hem cilt yüzeyinin ölü hücrelerden ve kirlerden arınmasını sağlar hem de cildin doğal dengesini korumasına yardımcı olur. Güzellik uzmanı tarafından uygulanması tavsiye edilir. FERMENT COMPLEX Akneye meyilli yada akneli ciltlerin arındırılmasına yönelik, enzim içerikli serum.
Dr. Rimpler Nanocare
Q10 ANTI AGE BAKIMI Dünyada bir ilk! Cilt için çok gerekli ve değerli olan etken maddelerin (misal Q10) cilt tarafından yüksek miktarlarda ve etkili bir şekilde emilimini sağlayan bu patentli sırrın ismi NLC Teknolojisi (Nano Lipid Taşıyıcı Sistem). Bu buluş Dr Rimpler GmbH firmasına 2 kere altın bir kere gümüş olmak üzere toplam üç kez KOZMETİĞİN Oscarları sayılan BSB Award- Yaratıcılık Ödülü kazandırmıştır. Işık tanecikleri kadar küçük ancak mikroskop ile görünebilir büyüklükte olan bu patentli Nano tanecikler cilt için çok gerekli hammaddeleri taşıyan minik hazinelerdir. Q10 cildin hücre metabolizması için yaşamsal önemde işlevleri olan, cilt yenilenmesini sağlayan ve serbest radikallerin olumsuz etkilerinden cildimizi koruyabilen çok önemli bir etken maddedir. Vücudumuz Q10’i aslında besinler aracılığı ile kendisi üretebilmektedir. Ancak ilerleyen yaş, stres, olumsuz çevre koşulları ve hastalıklar gibi bir çok faktör Q10 in yeterli miktarda üretilmesine engel olmakta, bu da hücre yenilenmesini engelleyerek, erken yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir. Q10 eksikliği ancak bilinçli bir beslenme ve bu konuda uzmanlaşmış cilt bakım ürünleri kullanımı ile giderilebilir. Bu sayede cildimiz tıpkı gençliğimizde olduğu gibi sağlıkla ışıldar. CREAM NANOREPAIR Q10 Gündüz ve gece kullanımı için yenileyici, onarıcı Q10 Nano partikeller içeren bakım kremi. SERUM NANOREPAIR Q10 Yüksek konsantrasyonlu, kremsi yapıda ki serum. Yaşlanma karşıtı etkileri ile özel bakıma ihtiyaç duyan olgun ciltler için idealdir. CREAM NANOVITAL Q10 Güneş koruma faktörleri ve yoğun ay çiçeği ekstresi ile yaşlanma etkilerine karşı, hafif dokulu gündüz bakım kremi. Cildinizi günün stresinden ve nem kaybından korur.
Professional seri es
KABİN İÇİN PROFESYONEL ÜRÜNLER Güzellik uzmanlarımız tarafından kabin uygulama için geliştirilen bu profesyonel bakım ürünleri, size cildiniz için uzunca zamandır hayal ettiğiniz olağanüstü bakımı ve en üst düzey cilt onarım sistemini sunmaktadır. Bu üst düzey profesyonel bakımlarla cildinizi ve tabi ki kendinizi şımartın… BEAUTY MINERAL MODELAGE Doğal mineraller içeren ısınan alçı maske. MATRICOL Saklama maddesi ve parfüm içermeyen doğal biolojik kolejen maske. Özellikle güneş banyosu ve depilasyon sonrası tavsiye edilir. MATRIGEL Tüm cilt tipleri için uygun, maske ve masaj uygulamasını tek bir üründe bir araya getiren donmuş pedler. Nemsiz, yıpranmış ve özellikle akneli ciltlerin özel bakımları için idealdir. ALGINAT DRY / ALGINAT FLUID Özellikle yoğun nemlendirme özelliği olan serumlarla kombine edilmek üzere geliştirilmiş olan, cilt üzerinde film tabakası oluşturarak etki eden yosun maskesi. Cildi anında hissedilebilir şekilde yoğun nemlendirme özelliği sayesinde kuruluğa fbağlı çizgiler yumuşar, cilt ışıltılı bir görünüm kazanır. AROMA ESSENCE – TERRA VİTAL Yağmur ormanlarından kazanılan araomatik uçuçu yağlar…Doğal zeytin ağaçlarının ve akdenizin ferah kokusu ile sizi dinlendirir… AROMA ESSENCE- PİNA COLADA Doğal badem ve Hindistan cevizi ile tropikal çiçeklerin uyumu ile duyularınızı harekete geçeiren aromatik uçuçu yağ. AROMA ESSENCE- RAIN FORREST Yağmur ormanlarının doğal ve taptaze kokusu ile sizi tazelen aromatik uçucu yağ. AROMA ESSENCE – TROPICAL FLOWER Tropikal çiçeklerin vanilya ve ökaliptus ile eşsiz uyumu sizi baştan çıkarmaya yeter…

Copyright © 2016 Becas Medikal. Tüm Hakları Gizlidir

Hakkımızda

Eğitimler

Basında Biz

Bayiler

İletişim